Komunikat dla Społeczności Fundacji Symbioza 11.12.2023

Szanowni Współpracownicy Fundacji Symbioza i Czytelnicy Naszych Treści

Z przykrością informujemy, że 09.12.2023 r. w nocy doszło do nieautoryzowanego dostępu do naszej strony internetowej, która niestety padła ofiarą ataku cybernetycznego wywołanego przez hakerów z Azji. W wyniku tego incydentu zniknęło wiele cennych treści, które były udostępniane na naszej platformie - w tym utworzonych i udostępnionych Wam niedawno nieodpłatnych kursów i ebooków.

Strona została częściowo przywrócona, ale nie wszystkie treści zostały na niej odtworzone. Obecnie prowadzimy na niej działania w zakresie bezpieczeństwa i pracujemy nad przywróceniem treści oraz nad stworzeniem w jej miejsce nowocześniejszej, bezpieczniejszej, a także dostępniejszej dla osób o specjalnych potrzebach. Wymaga to dużych nakładów pracy oraz wydatków finansowych, które przekraczają obecnie nasze możliwości.  Bardzo prosimy Was o wsparcie finansowe w postaci darowizn. Dzięki temu będziemy mogli jak najszybciej uruchomić cenny dla Was serwis z bezpłatnymi, naszymi autorskimi kolejnymi kursami, z których tak chętnie korzystacie.

Dane, na które można dokonywać dobrowolnych wpłat darowizn:
Fundacja Symbioza
nr rachunku bankowego: 95203000451110000003821650
Tytułem: Darowizna na cele statutowe fundacji - strona www

Wierzymy, że wspólnie zdołamy przezwyciężyć te trudności i szybko wrócić do pełnej aktywności na rzecz naszej misji.

Jeśli ktoś z Państwa zauważył podejrzane działania na naszej stronie prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dziękujemy za zrozumienie.

Z poważaniem,