Zostań partnerem fundacji Symbioza

Partner Fundacji Symbioza Człowiek-Region-Integracja to Firma, która aktywnie wspiera finansowo  i organizacyjnie programy Fundacji.

Fundacja  podkreśla fakt tej współpracy eksponując logo Partnera na swojej stronie internetowej, prezentując je publicznie w swoich działaniach, umieszczając je na materiałach drukowanych wydawanych w czasie współpracy z partnerem, informując o współpracy media oraz otoczenie Fundacji. Partner FRM może, na podstawie odrębnej zgody, prezentować logo Fundacji we własnych materiałach informacyjnych zarówno reklamowych jak i związanych z CSR. Partner, który w ramach współpracy z fundacją, decyduje się na przekazanie określonej kwoty,  lub procentu wartości od sprzedanych przez siebie produktów, może na podstawie odrębnej zgody umieścić na produktach informację i logotyp Fundacji, jako symbol współdziałania i utożsamiania się z filozofią społecznego pożytku.

Odpowiedzialność społeczna wyrażona darowizną to jedna z podstawowych form pomocy dla Fundacji, na jaką może zdecydować się każda firma.

Darowizny podlegają odpisowi podatkowemu w maksymalnej wysokości 10% postawy opodatkowania. Oprócz przekazania pomocy finansowej Fundacji można także pomóc przekazując pomoc rzeczową lub pracę – usługę.

Fundacja działa jak każda firma. Organizacja programów to złożony proces komunikacyjny i logistyczny. Drukujemy materiały i organizujemy ich dystrybucję /bo szkolimy lekarzy rodzinnych i rodziców/, serwisujemy sprzęt medyczny i nasz ambulans /bo program ‘NIE nowotworom u dzieci’ realizowany jest na pokładzie specjalistycznego ambulansu z dwoma gabinetami do USG/, kupujemy jednorazowe środki higieny /bo każde zbadane dziecko musi mieć własne prześcieradło jednorazowe
i chusteczki/ podróżujemy po całym kraju /ambulans dociera do wielu małych miejscowości, gdzie na co dzień nie wykonuje się diagnostyki onkologicznej/, korzystamy z samochodu, z sal konferencyjnych /szkoląc lekarzy rodzinnych zawsze szukamy partnerów organizacyjnych, bo płacą za salę i filiżankę kawy dbamy o jakość, ale to nie sala ani kawa będą potem badać dzieci. Mniej kosztów nie związanych z samą wiedzą, to więcej wyszkolonych lekarzy!/ i z tego wszystkiego, co jest niezbędne
w trakcie realizacji każdego z naszych programów!

Jesteśmy widoczni w czasie naszej pracy w nasz, wyjątkowy sposób i dlatego nasze podziękowanie za przekazaną nam pomoc, rzeczową, lub w formie usługi, jest inaczej widoczne i lepiej pamiętane. Żadna pomoc, która zostaje nam udzielona nie pozostaje anonimowa! Bo dobro nie powinno być anonimowe!