Modernizacja strony fundacji

W wyniku awarii serwera, która nastąpiła w sierpniu br. cały czas odtwarzamy dane i informacje o prowadzonych działaniach, które umieszczaliśmy na stronie www i które nam przepadły.
Na bieżącej starej odtworzonej częściowo stronie opublikowaliśmy jedynie podstawowe fakty z dawnych materiałów (bo jak wielu z naszych partnerów wie - mocno wyspecjalizowaliśmy się w kilku kierunkach i usilnie nimi podążamy mając na względzie rozwój lokalnych wspólnot i rozwój regionalny) oraz bieżące projekty, które realizowane są z dotacji publicznych. Wszystkie nasze dotychczasowe działania, które realizujemy od 2014 roku na Dolnym Śląsku i w Polsce, a także akcje zostaną opisane od nowa. Ale... opublikujemy je już na nowej stronie, nad którą przy tej okazji pracujemy.

Na nowej stronie, która będzie dostosowana dla osób z niepełnosprawnościami - gdyż w ostatnich latach także mocno zaangażowaliśmy się w działania na rzecz tej grupy osób i integracji jej z pełnosprawną częścią społeczeństwa.  Nowa odsłona naszej fundacyjnej strony pod tym samym adresem - już niebawem.

Zarząd i Zespół Fundacji Symbioza