Pomóż w wyposażaniu mieszkania dla rodziny z Donbasu

Już niedługo w Świdnicy zamieszkają Olga, Artem, Aleksiej i Aleksadra Jakuszew -  czteroosobowa rodzina polskiego pochodzenia ewakuowana ze wschodniej Ukrainy objętej działaniami wojennymi. Władze Świdnicy przyznały rodzinie mieszkanie na Osiedlu Młodych. W jego meblowaniu, wyposażaniu oraz aranżacji, które to czynności właśnie trwają, pomaga miastu m.in.fundacja Symbioza. Wsparcia udzieliły także firmy FrancTextil,Wagony Świdnica SA, Cloos Polska, IMP Comfort, Frezpol, Electrolux, MZEC, Spółdzielnia Meblarska z ul. Bystrzyckiej, PHU Badura, Klimaty Mebli, oraz osoby prywatne m.in. Jolanta Płaza. Dziękujemy za każdą pozytywną odpowiedź na nasz apel oraz deklaracje wsparcia od kolejnych firm, instytucji i osób prywatnych (m.in.Farmy Miejskiej, Nifco, Colegate, Meble Wajnert, Nadleśnictwo Świdnica​, Sławomir Mazurek​), które otrzymaliśmy w ostatnich dniach.
Dzięki Państwa pomocy i dobremu sercu rodzina Jakuszew będzie mogła rozpocząć nowe, bezpieczne życie w Świdnicy w funkcjonalnie zagospodarowanym mieszkaniu,wyposażonym od podstaw w nowe meble i sprzęty codziennego użytku.

Niedługo zaprezentujemy kilka zdjęć z postępów prac w mieszkaniu, aby pokazać jak wykorzystujemy wszelkie darowizny finansowe i rzeczowe, jakie Państwo przekazują na rzecz wyposażania świdnickiego mieszkania dla rodziny z Donbasu.

Jeśli ktoś chciałby jeszcze pomóc w wyposażaniu mieszkania lub mógłby zaoferować pracę dla Olgi i Artema (ona jest z wykształcenia socjologiem i inżynierem maszyn, on ekonomistą) - prosimy o kontakt z fundacją Symbioza (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 665-088-877).

Pomagać można m.in. w następujący sposób:

1. Wpłacając dowolną kwotę pieniężną na specjalne konto uruchomione przez Fundację Symbioza.
Nr rachunku w BGZ S.A. 95203000451110000003821650, tytuł przelewu "Pomoc dla rodziny z Donbasu". 

2. Finansując bezpośrednio zakup części wyposażenia i dostarczając je do mieszkania meblowanego dla rodziny (w tym przypadku koordynator zbiórki wskaże, jakie sprzęty można zakupić).