Potrzebujemy wsparcia w wymianie popsutego sprzętu

Podczas Kongresu Turystyki Społecznej żywota dokończył nasz wysłużony sprzęt fotograficzny, który został podarowany fundacji Symbioza w 2014 roku. Mając zadania w toku związane z dokumentacją i inwentaryzacją miejsc,  promocją obszarów, a także warsztatami, jakie prowadzimy i planami na przyszłość zwracamy się do darczyńców i sponsorów o wsparcie Fundacji w zakupie nowego sprzętu. Umożliwi on nam dalszy rozwój fundacji, dokończenie realizowanych zadań publicznych, a także rozpoczęcie kolejnych działań, dzięki którym fundacja będzie mogła się rozwijać i zgodnie ze swoją misją służyć społeczeństwu. Może znajdzie się dobra duszyczka lub sponsor, który zechce pomóc nam pozyskać nowy, dobrej jakości sprzęt do naszych działań?

A że nieszczęścia lubią chodzić parami - podczas  wichury, jaka szalała na Dolnym Śląsku kilka dni temu  i przerw w dostawie prądu, po raz kolejny zepsuł się także będący na wyposażeniu fundacji Laptop, (także z 2014 roku, który służył do codziennej pracy fundacji i który zakupiliśmy w ramach realizowanego wówczas projektu).

Naprawa zarówno laptopa jak i aparatu fotograficznego (oba przedmioty mają już swoje lata) przy współczesnych rozwiązaniach technologicznych - mija się, jak nas informują w punktach naprawczych z celem. ;-(

Być może ktoś chciałby pomóc i wesprzeć nas w zakupie aparatu fotograficznego oraz laptopa - lub zechciałby nam podarować nowy sprzęt, który umożliwi realizację działań z ich użyciem?  Zapraszamy do kontaktu sponsorów i darczyńców.

Wpłat pieniędzy na sprzęt można dokonywać bezpośrednio na konto fundacji, widniejące w stopce oraz menu "Przekaż darowiznę".  W tytule płatności prosimy odznaczyć, że jest to wpłata na wymianę sprzętu IT dla fundacji.